שירות 24/7 במקרים דחופים

מהו תיקן גרמני?

תיקן גרמני הינו הוא תיקן קטן יותר ובעייתי יותר יכול להימצא במקומות כמו התיקן האמריקאי (אינו חי בביוב) ובתוך מכשירי חשמל כמו מתקני מים,מכונות קפה, במקרר בעיקר בגומיות המגנט ,במנועים וכו הטיפול הוא קודם כל ניטור כדי לדעת איזה תיקן יש ולאחר מכן לחפש את מקומות המסתור הטיפול העיקר הוא על ידי פיזור פתיונות ומלכודות עם חומרי משיכה ואפשר אולי לשלב הדברה על ידי ריסוס לפי שיקול המדביר בשטח.

כאשר מתמודדים עם נגיעות תיקן גרמני, הצעד הראשון הוא ביצוע ניטור יסודי על מנת לזהות את היקף הבעיה. בעקבות זאת ניתן ליישם שיטות טיפול ממוקדות. גישה יעילה אחת כוללת הצבה אסטרטגית של פיתיונות ומלכודות המכילות חומרי משיכה כדי לפתות ולהעלים את הג'וקים. בנוסף, כדי לשפר את יעילות הטיפול, מומחי הדברה עשויים לבחור להשלים את הפיתיון עם ריסוס מקומי באזורים ספציפיים לפי הצורך.

על ידי שילוב של שיטות אלו, אנשי מקצוע בהדברה יכולים לנהל ולהדביר ביעילות אוכלוסיות תיקנים גרמנים במסגרות שונות. ניטור מסייע לקבוע את חומרת הנגיעות, בעוד שהשימוש בפתיונות ומלכודות עם חומרי משיכה מכוון את הג'וקים במקומות המסתור שלהם. שילוב ריסוס כאמצעי משלים מציע גישה מקיפה להדברת מזיקים, המבטיח תהליך טיפול יסודי ויעיל יותר.

באופן כללי, טיפול במכת תיקן גרמני מצריך גישה רב-צדדית הכוללת ניטור, טיפולים ממוקדים עם פיתיונות ומלכודות וריסוס פוטנציאלי מקומי. על ידי ביצוע שלבים אלה, מאמצי הדברת מזיקים יכולים להיות יעילים יותר בחיסול אוכלוסיות תיקנים גרמניים ומניעת נגיעות עתידיות.

מאמרים ומידע נוסף

מדביר בנהריה

המדריך המלא להיפטר ממזיקים נהריה, עיר יפהפייה השוכנת לחופי הים התיכון, עשויה לסבול גם מפלישה של מזיקים שונים. מזיקים אלו עלולים לגרום נזק לרכוש, להפיץ

קרא עוד »

הדברה בטוחה? איך זה עובד

מזיקים, כמו תיקנים, עכברים, נמלים, יתושים ודבורים, יכולים להפוך את חייכם בבית או במלון לסיוט. הם גורמים נזק לרכוש, פוגעים באיכות החיים ועלולים אף להפיץ

קרא עוד »

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם, ייעוץ ראשוני ללא עלות! 

Picture of שגיא מרקוביץ'

שגיא מרקוביץ'

שגיא מרקוביץ מדביר משנת 1999 בעל היתר הדברה מהמשרד להגנת הסביבה מס 1697 חבר בארגון המדבירים. הבעלים של חברת שגיא המדביר – הדברה וניטור חרקים.

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋 כאן שגיא המדביר,
איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן